1. W liturgii kościoła we wtorek przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszej świątyni w piątki o godz. 18.00, dla dzieci o godz. 17.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.00.

3. Dzisiejsza niedziela  niedziela Ad Gentes to Dzień Modlitwy i Solidarności z Misjonarzami. Uczyńmy osobisty, duchowy wysiłek, wspierając dzieło głoszenia Ewangelii aż po krańce ziemi. Po Mszy Świętej będą zbieraną także ofiary na wsparcie dzieł podejmowanych przez misjonarzy. 

4. Organizujemy z parafii wyjazd autokarowy na Misterium Męki Pańskiej do Górki Klasztornej - 250 km od Sopotu w sobotę przed Niedzielą Palmowa tj. 13 kwietnia br. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

5. Dzisiaj Msza św. dla chorych o godz. 15.00.

6. Serdecznie zapraszamy na III Diecezjalne Rekolekcje Mężczyzn "Przebaczenie to męska moc", organizowane przez Bractwo św. Pawła, męską formację katolicką Archidiecezji Gdańskiej. Rekolekcje wygłosi O. Jacek Olczyk SJ. Rekolekcje odbędą się w parafii pw. Zesłania Ducha Św. w Sopocie (ul. Kujawska 50/52) w dniach 21-23 marca 2019 (od czwartku do soboty w tym tygod-niu). Szczegółowy program rekolekcji wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.

7. Zapraszam gorąco wszystkich parafian dzisiaj po każdej Mszy św. do kościoła. Podczas wizyty w kościele przedstawimy wraz z przedstawicielami firmy ogrom wykonanych prac. Będziemy też wdzięczni za opinie odnoszące się do prezentowanej posadzki i kolorystyki kościoła nawiązującej do historycznego wystroju kościoła.