1. W pierwszym dniu nowego roku roku kalendarzowego jeszcze bardziej otwórzmy się na Bożą miłość, aby mogła napełnić nasze domy, nasze rodziny i stać się w nas źródłem życia Bożego, 
z którego będą czerpać inni. W ten sposób mogą spełnić się nasze najlepsze życzenia, aby budując dom naszej rodziny, naszej wspólnoty parafialnej i naszej Ojczyzny, promieniować Bożym szczęściem, niezależnie od tego, co posiadamy, i jaką drogą Pan Bóg nas prowadzi. Niech ten kolejny, rozpoczynający się rok 2020 dla nas wszystkich, dla naszych rodzin, dla naszej wspólnoty parafialnej i dla naszej Ojczyzny będzie czasem prawdziwie błogosławionym.

2. Przypominamy, że w tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek – Godzina Święta o 17.30 podczas której adorować będziemy Najświętszy Sakrament i modlić się o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne.

3. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz. 7.00 rano i po południu od 17.30. Okazja do spowiedzi dla dzieci o godz. 16.30 i Msza dla nich o godz. 17.00.

4. W pierwszą sobotę miesiąca Różaniec Fatimski po Mszy św. porannej.

5. Już dzisiaj zapraszamy do udziału w Orszaku trzech Króli 6 stycznia w uroczystość Objawienia Pańskiego, który wyruszy spod muszli na molo o godz. 12.30.

6. W naszej parafii trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Pamiętajmy, że chrześcijanin przyjmujący kapłana daje świadectwo swojej przynależności do Kościoła. Przeżywajmy odwiedziny kolędowe w duchu bożonarodzeniowej radości, w duchu modlitwy i serdecznej rozmowy z duszpasterzem. Plan kolędy: