1. W liturgii Kościoła:
wponiedziałek – św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika, uczestnika powstania styczniowego, malarza, opiekuna biednych i bezdomnych;
w czwartek – uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa;
w piątek – św. Alojzego Gonzagi, który zrezygnował z kariery i bogactwa i zmarł jako kleryk jezuicki opiekujący się chorymi podczas zarazy w Rzymie.  

2. W czwartek przypada uroczystość Bożego Ciała. Uroczysta procesja przejdzie ulicami Sopotu przez cztery parafia. Początek procesji o godz. 9.00 przy kościele św. Michała. Przy trzeciej stacji przy kościele św. Jerzego będzie Msza św z kazaniem. Zakończenie procesji przy kościele św. Andrzeja Boboli. Zadbajmy o dekoracje domów i okien. Niech to będzie publiczne wyznanie wiary.
Msze św. w naszej kaplicy będą o godz. 7.30 i 18.00.
Dziewczynki pragnące sypać kwiaty przed Najświętszym Sakramentem i chłopców do dzwonienia dzwonkami zapraszamy na spotkanie w środę (19 czerwca br.) w kaplicy na kilka minut  przed nabożeństwem czerwcowym

3. W ś®odę przypada ostatni dzień roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci wraz z katechetami i nauczycielami na Mszę św. rano o 7.30 a młodzież wieczorem.

4. Przypominamy, że zawsze we wtorki o godz. 18.00 (teraz podczas nabożeństwa czerwcowego) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątki od godz. 17.30 do 18.30 okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu.

5. Zapraszamy dzisiaj chorych jak zawsze w III niedzielę miesiąca na Mszę św. w kaplicy o godz. 15.00. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie przy kawie.

6. Zapraszamy do wspólnego świętowania uroczystości „Bożego Ciała” poprzez udział w „Katolikach na Ulicy”. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w godz. 17.00-19.00 w nowym miejscu, na terenie boiska, przy ul. Witosa, naprzeciwko kościoła św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku Chełmie.